Jméno:
Heslo:

Zájmové útvary

Stručná charakteristika kroužků


Ruština
 
Matematický seminář
   V kroužku „Matematický seminář“ se snažíme společně dobře připravit k přijímacím zkouškám na střední školy z matematiky. Procvičujeme probranou látku, částečně ji rozšiřujeme o nové a těžší úlohy a probíráme se přijímacími testy z minulých let.

 
Seminář z českého jazyka
   Každý rok nabízíme žákům 9. tříd zájmový útvar Seminář z českého jazyka, kde se především připravují na přijímací zkoušky na střední školy. Seznámí se s typovými úlohami rozdělenými do jednotlivých oblastí, které jsou testované v jednotném přijímacím řízení  SŠ. Vyzkoušejí si ukázkové testy a testy z minulých přijímacích řízení, naučí se pracovat s typy úloh, které budou řešit u přijímacích zkoušek. Zopakují si a prohloubí znalosti učiva ZŠ.

 
Programování s kocourem Scratchem

 
„Buď fit“ (vlastní podložka na cvičení)
   Cvičíme s básničkami i příběhem, vytváříme pozice zvířat, které nám pomáhají ke správnému držení těla, procvičení jemné motoriky i postavení  nohou. Hlavně zábavnou formou.

 
„Barvínek“ (výtvarný)

 
Tvořivé ruce


Anglický klub

 
Keramika
   Začátečníci se naučí základní techniky zpracovávání hlíny a vytvoří si jednoduché výrobky. Pokročilí se budou zdokonalovat v technice stavění a modelování, při glazování se zaměříme na přesnost a dodržování správného postupu. Vypálené výrobky si žáci odnesou domů. Na materiál prosím o 200 Kč do konce listopadu.
 
 
Pěvecký sbor „Pampelišky“
   Pěvecký sbor pampelišky zve žáky a žákyně do 2. do 9. Třídy na pohodové, relaxační zpívání. Zpíváme známé populární písně a každý z vás si určitě najde tu svou. Prestižní vystoupení pěveckého sboru je adventní koncert, který navštěvuje mnoho lidí ze Zásmuk a okolí. Těšíme se na všechny, kdo si s námi chtějí jít zazpívat.

 
Dopravní

 
Sportovní hrátky

 
Angličtina hrou 1 a Angličtina hrou 2
   Výuka anglického jazyka pro první a druhé ročníky probíhá formou poslechů, zpívání, pohybových aktivit, dramatizace a výtvarné činnosti. Používáme učebnice Welcome (Starter A pro 1. třídu a Starter B pro 2. třídu). Učebnice jsou koncipované tak, aby odpovídaly znalostem a dovednostem dětí v daném věkovém období. Děti v hodině pracují s učebnicí (Pupil´s book) a na domácí procvičování slouží pracovní sešit (Activity book).
 
 
Matematika metodou Hejného

 
Přírodovědný kroužek
   Je určený pro žáky I. a II. třídy a cílem je naučit pomoci chránit krásu zdejší přírody a také se snažíme se děti naučit kladně vnímat její zajímavosti přírody formou her, aby děti měly jednou na co vzpomínat a mohly předávat získané zkušenosti kamarádům. V průběhu roku se připravujeme na přírodovědnou soutěž základních škol,,Zlatý list ČSOP,, v Zásmucké Bažantnici. Žáci I. a II. třídy následně své dovednosti mohou rozvíjet až do IX. Třídy v oddíle MOPíků Šestka Zásmuky, se kterým jezdíme  na víkendové výlety po celé ČR a  účastníme se tábora v Českém ráji. Více se můžete dozvědět: https://sestka-zasmuky.webnode.cz/

Tělo jako činka (kalistenika)

 
Florbal +
 
 
Klasifikace
Kontakty
Dokumenty ke stažení
Jídelna
Domů ZŠ Zásmuky

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy