Jméno:
Heslo:

IX.A

VELKÉ FINÁLE JE TU!

VELKÉ FINÁLE JE TU!

Vítejte ve svém posledním roce milí deváťáci!

Ani se mi nechce věřit, jak to uteklo, ale než jsem se stihnul rozkoukat, jsou z Vás na naší škole mazáci a já tomu našemu kolotoči můžu skromně šéfovat už jen jeden akademický rok! Tak to abychom si těch pár měsíců ještě pořádně užili!
Jako mazáci máte samozřejmě i nějaké povinnosti, které, krom příkladného chování, zahrnuje i vedení školního rozhlasu! Dále Vás letos nemine nacvičování pohádky a v neposlední řadě Vás čeká výběr střední školy, čímž uděláte první velký tah na šachovnici jménem život! V tomto přelomovém roce plném velkých činů Vám i vašim rodičům tedy přeji spoustu energie a pohody!


- úvodem Váš tříďas!

 

1. Na první den si přineste boty na přezutí, propisku a desky na novou žákovskou knížku. Domů půjdete po první hodině. V úterý 3. září budou první dvě hodiny věnovány třídnickým záležitostem, další tři hodiny se budete už učit podle rozvrhu. Jako uvítání od naší nové paní ředitelky Vám první týden odpadají odpoledky!

2. První TŘÍDNÍ SCHŮZKY se uskuteční dne 25.9.2018 v 15:30 hodin ve třídě 9.A! Byl bych rád, kdybychom společně šli příkladem a účast rodičů byla stoprocentní. Nezdržím nikoho déle, než bude nutné a při dobré spolupráci jsme za chvilku hotoví ;)

 

KONZULTAČNÍ HODINY po předchozí domluvě:

každé ÚTERÝ od 10:15 do 11:15 hodin

Plánované akce!

A máme tu přehled toho, co naše škola plánuje v předvánočním čase!

Ve středu 20.11. od 15:30 do 17:30 proběhnou konzultační třídní schůzky! Na schůzkách budou přítomni zástupci středních škol a štředních odborných učilišť, kteří poskytnou jakékoli užitečné informace pro správnou volbu pokračujícího studia. Též proběhnou konzultace ohledně lyžařského výcviku.

V neděli 1.12. se uskuteční slavnostní rozsvěcení vánočního stromku na zásmuckém náměstí! Můžete se těšit na výstavu výrobků svých ratolestí a samozřejmě malé občerstvení! Přijďte podpořit dění v Zásmukách, rádi Vás uvidíme!

V pátek 13.12. vystoupí známý sbor Pampelišky na vánočním koncertě, jenž navodí tu správnou vánoční atmosféru!

PRAVIDLA výuky Př + Z

PRAVIDLA výuky Př + Z

V hodinách přírodopisu či zeměpisu (ve kterých učím já), mají všichni žáci možnost se KDYKOLI během pololetí nechat vyzkoušet na látku, která se jim během testování nepovedla! Opravné zkoušení se bude uskutečňovat každý čtvrtek místo polední přestávky, avšak musí být nahlášeno předem! Bohužel jsem byl nucen mírně zpřísnit pravidla, a tak se původní známka již nenahrazuje známkou opravnou...

Vážení rodiče, Vás žádám o spolupráci v tom směru, že donese-li Vaše ratolest domů známku, se kterou nejste spokojeni, dotlačte ji prosím k opravnému zkoušení NEJBLIŽŠÍ možné pondělí...není možné na konci roku vyzkoušet za půl hodiny dvacet dětí a nerad bych opakoval zavádění pořadníků! Stejně tak doplňující referáty nebudou hodnotnou opravou.

Klasifikace
Kontakty
Dokumenty ke stažení
Jídelna
Domů ZŠ Zásmuky

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy