Jméno:
Heslo:

V.A

Třetí čtvrtletí a škola v přírodě

10.04. 2019
Blíží se třídní schůzky ve třetím čtvrtletí a s tím spojené hodnocení dětí. Děti absolvují "velké" písemné práce z českého jazyka a matematiky. Témata prací mají děti předem dané ve školních sešitech.
Vaše přítomnost na třídní schůzce/středa 24.4./ bude tentokrát důležitá, protože budeme vybírat peníze na školu v přírodě. Pokud by se někdo nemohl z pracovních nebo zdravotních důvodů zúčastnit, kontaktujte mě prosím telefonicky nebo mailem, abychom domluvili vhodný termín předání peněz.
Připomínám ještě jednou/pro jistotu/. Potřebujeme okopírované kartičky pojištěnce, vyplněné kontakty na Vás, informace o zdravotním stavu dítěte. To můžete přinést sebou na schůzky. Lékařské potvrzení má platnost 2 roky, takže pokud najdete loňské, je stále platné.
Pro děti připomínám je nutné mít pláštěnku/ může je po cestě přepadnout déšť/, dobré boty /kotníčkové a raději dvoje pro případ promočení/. Letos leží někde stále ještě sníh, tak aby děti nebyly jen v plátěných teniskách. Ty se nám budou hodit na hry a soutěže u chalupy. Připomínám i čepici a sprej na klíšťata.
Byli bychom rádi, kdyby děti neměly sebou telefony, tablety ani jiná drahá elektronická zařízení. Dětem prospěje týden bez elektroniky a my nebudeme muset řešit případné zničení nebo ztrátu těchto věcí.Usmívající se
Jídla bude dost, ale můžete dát dětem nějaké dobroty ve formě tyčinek nebo  sušenek /stačí jednu denně/. Bonbóny budou dostávat od nás jako "doping" pocestě a jako odměny v soutěžích.
Doufám, že všechno dobře dopadne. Pokud budou nějaké další dotazy vyřešíme je Mrkající.
Rozvrh hodin

PO -      M       Čj      Př    Čj/Aj     Vv

ÚT -      Čj       M      Př       Čj       Aj    -     Pč  Pč 1xza 14 dní
 
ST  -      M       Čj     Hv       Vv      Vl

ČT  -      Čj      Tv     Aj        Čj       M

PÁ  -   M/Inf   Čj/Inf  Tv       Vl      M/Aj

Začátek nového školního roku

Milí rodiče a žáci,

začíná nám nový školní rok a musíme se společně připravit na řadu změn.Překvapený
První je změna třídní učitelky. Doufám že se společně seznámíme na první třídní schůzce, která se bude konat ve středu 19. září od 15.30 hodin. Další změna bude čekat děti v odpoledním vyučování, které budou mít v úterý jednou za 14 dní. Posunou se také se třídou do druhého patra. Další změny budou ve vyučujících jednotlivých předmětů, kterých bude letos víc, aby si děti postupně zvykaly a nebyl to pro ně moc velký přechod do režimu na druhém stupni.
No ale už dost změn, nechci Vás ani děti "strašit". Přeju dětem i Vám úspěšný školní rok 2018/2019.
Milada Šafránková, třídní učitelka

Listopad

13.11. 2018
Blíží se nám čtvrtletí, nastal týden písemek. Děti mají témata prací vždy ve školních sešitech a termín práce znají týden předem.


Konzultační třídní schůzky budou 21. listopadu od 15.30hod do 17.30hod.

27. listopadu pojedeme do divadla v Kolíně na představení ,,Pipi dlouhá punčocha".

5. prosince pojedeme do Šestajovic do výrobny svíček a děti si sami vyzkouší, jak se svíčky vyrábí. Budeme vybírat asi 160 Kč. Bližší info bude v žákovských knížkách, až se termín přiblíží a bude vyúčtované divadlo.
Klasifikace
Kontakty
Dokumenty ke stažení
Jídelna
Domů ZŠ Zásmuky

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy