Jméno:
Heslo:

IX.A

HOLA, HOLA! ŠKOLA VOLÁ!

HOLA, HOLA! ŠKOLA VOLÁ!

ZDRAVÍM VŠECHNY SVÉ OSMÁKY A JEJICH RODIČE!

Máme to tady! Doufám, že jste si o prázdninách odpočinuli (více než já) a že do té naší prosluněné třídy s novými okny donesete trochu té energie. Už budete skoro mazáci. S tím je spojená i větší odpovědnost vůči mladším spolužákům, stejně tak jako ke studijním výsledkům, neboť vaše vysvědčení se již počítá na střední školy, střední odborná učiliště či gymnázia. Ačkoli se to zdá jako velký tlak na tak mladého člověka, netřeba se bát! Mým cílem je, abyste si to hlavně užili a něco se naučili!

Můj učitel tělocviku na střední škole my jednou řekl: ,,Učitelé Vám jen dávají, je na Vás, kolik si toho odnesete!". Tenkrát jsem se tomu smál, ale když jsem teď na druhé straně barikády, pochopil jsem jeho slova a jsem na sebe naštvaný, že jsem si neodnesl více...

 

Dost filozofování, teď pár informací do začátku:

 

1. týden

Na první den si přineste boty na přezutí, propisku a desky na novou žákovskou knížku. Domů půjdete po první hodině. V úterý 4. září nebude odpolední vyučování. První dvě hodiny budou věnovány třídnickým záležitostem, další tři hodiny se budete už učit podle rozvrhu. První odpolední vyučování budete mít až ve čtvrtek 6. září.

2. První TŘÍDNÍ SCHŮZKY se uskuteční dne 19.9.2018 v 16 hodin ve třídě 8.A! Byl bych rád, kdybychom společně šli příkladem a účast rodičů byla stoprocentní. Nezdržím nikoho déle než bude nutné a při dobré spolupráci jsme za chvilku hotoví ;)

3. Hned jak dětičky strčí čumák do školy, bude jim předáno několik dokumentů, které je třeba vyplnit a co možná nejdříve odevzdat. Toť tedy spíše apel na rodiče, aby dokumenty očekávali s spěšně je přes malé doručovatele poslali nazpět.

4. Co se týká výuky přímo v hodinách přírodopisu či zeměpisu (které vedu já), mají všichni žáci možnost se KDYKOLI během pololetí nechat vyzkoušet na látku, která se jim během testování nepovedla! Opravné zkoušení se bude uskutečňovat každé pondělí místo polední přestávky, avšak musí být nahlášeno předem! Bohužel jsem byl nucen mírně zpřísnit pravidla, a tak se původní známka již nenahrazuje známkou opravnou...
Vážení rodiče, Vás žádám o spolupráci v tom směru, že donese-li Vaše ratolest domů známku, se kterou nejste spokojeni, dotlačte ji prosím k opravnému zkoušení NEJBLIŽŠÍ možné pondělí...není možné na konci roku vyzkoušet za půl hodiny dvacet dětí a nerad bych opakoval zavádění pořadníků! Stejně tak doplňující referáty nebudou hodnotnou opravou.

5. V několika třídách byly přes prázdniny instalovány nové podlahy. Ačkoli jsem se za školních let také rád houpával (parkety to snesly), na nových PVC podlahách není houpání zrovna moudré, neboť snadno dojde k poškození, které bude následně zákonný zástupce žáka nucen uhradit! Takže jako ve filmu ,,Na samotě u lesa": NEHOUPAT!!!

6. Malé doporučení: Děti by ve škole měli nosit obuv, která pevně drží na noze. Pokud dojde k nějakému úrazu, kupříkladu výron na schodech, pojišťovna se hned ptá, jaké měl žák přezůvky a cuká se zaplatit pojistku, když měl žák na noze klasické pantofle...tato zpráva se zdá jako banalita, nicméně správným obutím můžeme předejít úrazu, či nevyplacení pojistky...

Toť prozatím vše, další informace podám na třídních schůzkách 19.9. v 16 hodin, či na domluvených konzultacích.

 

KONZULTAČNÍ HODINY:

každé ÚTERÝ od 10:15 do 11:15 hodin

 

Těším se na brzkou shledanou!

 

Váš tříďas!

Rozvrh hodin

POZOR - změna termínu opravného zkoušení

POZOR - změna termínu opravného zkoušení

Poslušně hlásím, že OPRAVNÉ ZKOUŠENÍ, které mělo probíhat každé pondělí od 12:30 do 13:00 hod., se nyní přesouvá na ČTVRTEK ve stejném čase!!! Změna je způsobena nutností přesunout třídnické hodiny VIII.A do času pondělní polední přestávky.

Děkuji všem za pochopení!

Sběr papíru

Sběr papíru

Ve dnech 1. až 8.10. proběhne na naší škole sběr papíru!

Více info na http://www.tsrcr.cz/sber-papiru/

Předem děkujeme za pomoc!

Klasifikace
Kontakty
Dokumenty ke stažení
Jídelna
Domů ZŠ Zásmuky

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy