Jméno:
Heslo:

I.A

Vážení rodiče, nástup do škol bude dne 25.5.
Školní docházka bude dobrovolná. Děti, které zůstanou doma, budou pracovat dálkově. Úkoly na stránkách třídy pro domácí výuku budou zadávany každý den po vyučování.
Čestné prohlášení - o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění a seznámení s vymezením osob s rizikovými faktory - které je potřeba důkladně pročíst, vyplnit a odevzdat v den nástupu do školy, tj. 25.5. Prosím rodiče, kteří formulář poslali emailem, i od vás potřebujeme tištěnou formu. V případě, že dítě formulář neodevzdá, nemůže být vpuštěno do školy.


Informace ohledně docházky dětí od pondělí 25.5. 

Většina informací na web. stránkách školy – Informace pro rodiče

 

S sebou na vyučování

 -       aktovka, penál, učebnice, prac. sešity, desky s písmenky a číslicemi 0 – 20, tabulka + fix, svačina, pití

 -       3 roušky + sáček na ně

 -       papírové kapesníky

 

Většina vyučování bude probíhat v rouškách, tu budeme sundavat pouze při čtení a psaní v lavici. Pokud děti budou pracovat u tabule, ve skupinách nebo ve dvojicích, budou muset mít roušky. V případě pěkného počasí bude výuka probíhat i ve venkovních prostorách školy /vhodné oblečení/. Prosím, poučte děti o dodržování vzdálenosti i během přestávek, aby docházelo k minimálním kontaktům mezi dětmi.

Ranní družina nebude poskytována. Výuka tělesné výchovy v běžné podobě není možná.

Zahájení vyučování 7:15 před školou - předání čestného prohlášení, měření teploty, dezinfekce rukou

7:35 - 11:10 vyučování - Český jazyk, Matematika, Prvouka - denně, proloženo HV, VV, PV.

11:10 odchod dětí domů, do družiny (v tuto dobu budou děti již po obědě)

Žádáme rodiče, aby při dopravě dětí do a ze školy nezastavovali před budovou školy. V tuto dobu se před školou budou shromažďovat jednotlivé vyučovací skupiny - dodržení odstupu.

Veškerá absence musí být řádně omluvena. Při neomluvené absenci 3 dnů budeme předpokládat, že se Vaše dítě vrací k modelu domácího vyučování a ztrácí tak své místo ve školní skupině.

Začátkem června bude stanoven datum, kdy si rodiče dětí z domácího vyučování, v odpoledních hodinách mohou vyzvednout věci, které tu děti mají - TV, VV, PV, ručník, aj.


Možné procvičování na internetových stránkách: 
www.školákov.eu, www.rysava.websnadno.cz


Žádáme rodiče o pravidelné čtení a procvičování matematiky. Domácí úkoly děti ve škole nedostávají, ale odpoledne by děti i nadále měly procvičovat čtení, psaní, opis, přepis, numerace 0-20. Stejně jako to bylo do nouzového stavu. Děkujeme za Vaši pomoc a vstřícnost. 

Cviky, Písanky a Pracovní listy k prvouce jsou připravené k vyzvednutí ve škole u dolního vchodu v krabici označené 1. A. Vyplněné pracovní listy je možné odevzdat zpět do označené krabice ve škole. Připomínáme některým rodičům, že si stále ještě nevyzvedli sešity a pracovní listy. 

Žádáme rodiče aby v týdnu od 1.6. - 5.6. předávali do školy - krabice za hlavním vchodem - veškeré vypracované materiály ke kontrole - cvičné sešity, pracovní sešit Matematika. Jedná se o učivo během domácí výuky do 25.5.


HEZKÉ SVÁTEČNÍ RÁNO, DĚTI!smiley

Domácí vyučování 1.6.- 5. 6.2020

Pondělí 1.6.

Milé děti, přejeme Vám k dnešnímu svátku vše nejlepší, hodně radosti a štěstí Usmívající se. U nás ve škole zůstalo učení v aktovce, hrajeme hry, soutěžíme, díváme se na pohádky, prostě si dnešek užíváme. Také Váš dnešní úkol bude, užít si tento den Mrkající. Přejeme Vám příjemný den, plný zážitků, her a dobrodružství. Budeme rády, když nám namalujete, jak jste si tento den užily. S pozdravem třídní učitelky Zuzana a Petra S vyplazeným jazykem.

Matematika - 2. - 5. 6. -  pracovní listy


Pracovní list č. 1
Pracovní list č. 2
Pracovní list č. 4
Pracovní list č. 4

Úterý

Písanka 4 str.10, 11
Procvičování čtení na str.11-17  / většina dětí nečte technicky správně shluk souhlásek na začátku slova např. vlá-ček.......čte nesprávně      v-lá-če-k/ prosím o kontrolu a opravu


Středa
Opakování, procvičování, upevňování učiva.

 

Náhradní termín Školy v přírodě - 14. - 18. 9. 2020  Rokytnice nad Jizerou penzion Lenoch Předpokládaná cena 2 400,-Kč (ubytování, stravování, doprava)

         
Ceny prac. sešitů a pomůcek

Cena za pracovní sešity ......625,- Kč
Cena za papírenské zboží......276,- Kč
Celková částka k úhradě činí.....901.- Kč. Prosím, uhraďte tuto částku nejpozději do 30. 9. 2019, nejlépe na třídní schůzce
ve středu 25. 9. 2019 v 15.30

Rozvrh hodin

 07:35 - 08:2008:30 - 09:1509:25 - 10:1010:25 - 11:1011:20 - 12:05
PondělíČJ
M
ČJ
PRV
 
ÚterýM
ČJ
TV/VV
ČJ
 
StředaTV
 MČJ
HV
 
ČtvrtekČJ
 MTV/VV
ČJ
 
PátekČJ ČJ PRV
  

Klasifikace
Kontakty
Dokumenty ke stažení
Jídelna
Domů ZŠ Zásmuky

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy