Jméno:
Heslo:

Školní rok 2014/2015

Pohádkový les

V pondělí 22.6. třída 8.A připravila pro všechny žáky naší školy příjemné dopoledne v bažantnici, která se proměnila v pohádkový les. Zde si můžete prohlédnout fotky.

Natírání stromů v zásmucké aleji

Ve čtvrtek 18.6. se někteří osmáci zúčastnili akce pořádané sdružením Arnika a natírali alej podél silnice ze Zásmuk do Mlékovic. Přispěli tím především k lepší viditelnosti stromů. Zde jsou odkazy na video a článek o natírání stromů v Zásmukách:

http://arnika.org/natirat-a-chranit-alej-u-zasmuk-je-bezpecnejsi
http://arnika.org/natirani-aleje-v-zasmukach

Exkurze do německého Pasova – města tří řek a na stezku v korunách stromů

Pětačtyřicet žáků druhého stupně se 12. června vypravilo se svými vyučujícími na exkurzi do německého Pasova, které se může pochlubit několika výjimečnostmi – soutokem tří řek, nejdelší katedrálovou lodí v Evropě, největšími barokními varhanami a úchvatným výhledem na město z hradu Veste Oberhaus. Na vlastní oči jsme viděli historické skvosty, zorientovali se v barvách řek Dunaje, Innu a Ilzu, užili si plavbu na lodi Sissi i si vyzkoušeli v praxi němčinu či angličtinu. Na zpáteční cestě jsme se zastavili v Bavorském lese a vypravili se do korun stromů v Neuschönau, kde jsme byli výš než šišky jedlí! Fotografie si můžete prohlédnout zde.

Přírodovědná vycházka 1. B

Dne 26.5. se třídy 1.A a 1.B zúčastnily 5. přírodovědné vycházky do zásmucké bažantnice s panem ing. Milanem Petrem. Zde máte možnost si fotografie prohlédnout nebo stáhnout.

Příspěvek od TPCA na hrnčířský kruh

Příspěvek od TPCA na hrnčířský kruhV rámci zaměstnaneckého sponzoringu jsme od TPCA obdrželi příspěvek na nákup hrnčířského kruhu pro práci keramického kroužku.

Soutěž ve sběru papíru

Soutěž ve sběru papíruNa naší škole proběhla soutěž ve sběru papíru. Absolutním vítězem se stala třída 3.B se 785,4 kg nasbíraného papíru (viz. foto). Na 2. stupni zvítězila třída 7.B. Zde si prohlédněte fotografie úspěšných tříd i jednotlivců.

Fotografie ze dne otevřených dveří

Zde si můžete prohlédnout video a další fotografie ze dne otevřených dveří.

Exkurze do německého Pasova – města tří řek a na stezku v korunách stromů

ZŠ Zásmuky pořádá exkurzi do německého Pasova, které se může pochlubit několika výjimečnostmi – soutokem tří řek, nejdelší katedrálovou lodí v Evropě, největšími ...
Více informací

Výstava v zásmuckém klášteře - Dopis nevinnému

Zde si můžete prohlédnout fotografie prací našich žáků.
Klasifikace
Kontakty
Dokumenty ke stažení
Jídelna
Domů ZŠ Zásmuky

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy