Šablony ZŠ Zásmuky

Informace k zapojení do projektu "Šablony ZŠ Zásmuky"

Informace k zapojení do projektu Informace k zapojení do projektu "Šablony ZŠ Zásmuky"

Klub zábavné logiky a deskových her

Jedná se o vzdělávací kroužek od MŠMT dotovaný od EU z přehledu šablon se zaměřením na výzkum, vývoj a vzdělávání.  Cílem klubu zábavné logiky a deskových her je rozvoj žáků v aktivitě k rozvoji logického, informatického a strategického myšlení žáků. Získané znalosti a dovednosti z hraní logických deskových her, uplatní nejen při jednotlivých hrách, ale i procvičuje logické, informatické a strategické myšlení, které využije při klasických vyučovacích hodinách či mimo školní aktivity.

Cíl je naučit se pravidla jednotlivých deskových her a zároveň si užít hodně zábavy, dobrodružství a napětí během hraní. Jednalo by se o hry např. Murphyx, Šachy, Activity junior, ….

Vedoucí kroužku: Mgr. Jiří Kašpar, tel.: 739 748 648, kasparinternet@seznam.cz

Místo konání:  ZŠ Zásmuky, každá středa od 12:30 do 14:00.
Zahájení: 24.01.2018
Ukončení: 16.05.2018

Čtenářský klub

Návštěva ve čtenářském klubu

Ve středu 21.2. pozvali děti ze čtenářského klubu na prvním stupni své rodiče (prarodiče) na jednu ze svých schůzek. Vzájemně jsme si povyprávěli o zážitcích s knihou, přečetli úryvek z knihy a společně se snažili vymyslet část knihy. Setkání bylo velmi příjemné.

Děkuji všem, kteří přišli