Dětský klub

Jako  posílení  družiny  zakládáme  Dětský  klub

Díky vstřícnosti našeho zřizovatele Města Zásmuky se nám podařilo zajistit pracovnici, která pomůže vychovatelkám v družině s péčí o přihlášené děti v nejvíce vytíženém čase 12,00 – 15,00 hodin.

Bude s dětmi ze 3. a 4. ročníku v budově základní školy (v učebně ranní družiny, popř. v učebně sousední) a po 15 hodině předá děti do běžné družiny v budově MŠ.

Díky této organizaci můžeme do tzv. Dětského klubu umístit i žáky 3. a 4. ročníku, u kterých jsme původně informovali o tom, že je nebudeme moci z kapacitních důvodů přijmout.

Nová paní vychovatelka se jmenuje Helena Kloudová. Bude s dětmi vykonávat všechny aktivity a činnosti, na které jsou zvyklé z běžné družiny (výtvarná činnost, hry, pobyt venku …)

S Vašimi případnými dotazy se obracejte na vychovatelky školní družiny, případně na ředitelství školy.

Zásmuky 14. 9. 2015

Ing. Hana Kovářová