Bezpečně do školy

Ve čtvrtek 1. října se žáci 9. třídy a 8.tříd zapojili do akce " Bezpečně do školy". Ve stanovenou hodinu od čtvrt na osm do čtvrt na devět se předem vytvořené skupinky rozmístily na chodnících lemujících hlavní silnici v Zásmukách. První skupinka byla u Dupandy a poslední měla na starosti úsek Kmochova náměstí. Proč se naši žáci, za podpory pana starosty Josefa Krombholze, do této akce zapojili? Žáci zjišťovali, ve kterých částech nejčastěji chodci přecházejí. Jak jsou k přecházení využívané stávající přechody. Jedna skupinka zaznamenávala průjezd nákladních automobilů. Celou akci vedla paní Mgr. Jitka Heinrichová, metodička dopravní výchovy. Zaznamenané údaje paní Heinrichová vyhodnotí. Tyto údaje budou zpracovány pro potřeby Městského úřadu v Zásmukách, aby se zlepšila stávající situace bezpečného přecházení.

24.4.23
Konzultační třídnické hodiny